Jak poderwać dziewczyne efektywnie - Ebook

Nieważne czy ćwiczysz kolarstwo, całą dobę grasz w Skyrima czy jesteś autorytetem od informatyki - jeżeli cię to kręci, najpewniej jesteś w tym dobry i umiesz o tym mówić. Który z nas nie poczuł nigdy mieszanki fascynacji i zazdrości kiedy zobaczył go w akcji?

Każdy mężczyzna zapewne widział kiedyś jakiegoś pana, który nie może wręcz opędzić się od pań. Jeżeli ty będziesz uznawał siebie jako fajnego gościa, płeć piękna będzie widzieć cię tak samo. Po pierwsze - bądź pewny siebie

Co określa facetów, którzy niezmienne wiedzą jak oczarowac kobiete poderwać dziewczynę?

Jak poderwać dziewczynę? Na to pytanie raczej ilu mężczyzn, tyle odpowiedzi, ale pewne kwestie pozostają stałe i można nazwać je pewnego rodzaju receptą na sukces. Pół biedy, kiedy nasz znajomy może pochwalić się muskularnym kaloryferem i twarzą znanego celebryty, ale dobrze wiemy, że nierzadko i ci nie do końca piękni zwykle otoczeni są wianuszkiem wspaniałych dam.

Każda dziewczyna zainteresuje się facetem z hobby. Uważnie nadstawiaj ucho i konwersuj, nawet jeśli chodzi jedynie o związek na jeden wieczór. Mało która laska spotka się z mężczyzną, który jej nie słucha.

A z tego już tylko moment do zwycięskiego romansu. Musisz znać walory, które cię określają i wykorzystywać je kiedy tylko możesz. A jako że damy są istotami wielopłaszczyznowymi, zawsze chodzi im nie jedynie o respektowanie ich wyglądu (chociaż to również jest bardzo istotne!

ma rozeznanie kiedy odpuścić, a kiedy zadziałać. poznając płeć przeciwną wie, w jaki sposób ją zaintrygować i jakie składniki swojej osobowości uzewnętrznić, a które powinien zostawić dla siebie. ), ale również o ciekawość odczytania jej losu - jej osobowości, hobby i historii, które chce opowiedzieć.

Trzeci krok - stopniuj napięcie

Powinieneś niezmiernie dogłębnie widzieć reakcję laski, którą pragniesz poderwać. dobry kobieciarz zdaje sobie sprawę jak zmieniać siłę powziętych akcji. jednak jeśli pasjonuje cię zarówno motoryzacja jak i popularne filmy, bardziej odpowiednio będzie wybrać drugą kwestię, aby rozkręcić konwersację.

Oczywiście nie chodzi o to, aby przybierać maskę kogoś różnego od nas. Druga sprawa - poznaj ją

Żeby być świadomym jak poderwać dziewczynę, trzeba ponadto odkryć mentalność płci pięknej.