Jak poderwać dziewczyne skutecznie - Książka

Jak poderwać dziewczynę? Najważniejsze - bądź świadomy siebie

Co określa kolesi, którzy bez wyjątków zdają sobie sprawę jak poderwać dziewczynę? Są oni świadomi siebie. Każdy z nas zapewne poznał kiedyś jakiegoś pana, który nie może wręcz opędzić się od pań.

Każda laska zaciekawi się facetem z pomysłami. Musisz znać walory, które cię określają i wykorzystywać je kiedy tylko umiesz. Pół biedy, kiedy nasz kolega może pochwalić się wyrzeźbionym kaloryferem i obliczem hollywoodzkiego aktora, ale dobrze wiemy, że często i ci nie do końca piękni najczęściej otoczeni są wianuszkiem pięknych dam.

Nieważne czy trenujesz wioślarstwo, namiętniepasjami grasz w Skyrima czy jesteś autorytetem od szachów - jeżeli cię to jara, na pewno jesteś w tym genialny i umiesz o tym opowiadać. Na to pytanie zapewne ilu mężczyzn, tyle odpowiedzi, ale niektóre sprawy pozostają stałe i można nazwać je szczególnego rodzaju przepisem na szczęście.

Mało która dziewczyna spotka się z facetem, który jej nie słucha. Który z nas nie odczuł nigdy mieszaniny respektu i zazdrości kiedy zobaczył go w akcji? A jako że damy są istotami złożonymi, najczęściej chodzi im nie jedynie o podziwianie ich piękności (chociaż to także jest bardzo istotne!

Jeżeli ty będziesz uznawał siebie jako ciekawego faceta, otoczenie będzie widzieć cię poradnikfaceta tak samo. A z tego już tylko krok do udanego flirtu. ), ale także o chęć odczytania jej wnętrza - jej osobowości, hobby i historii, które chce uzewnętrznić. Uważnie słuchaj i rozmawiaj, nawet jeśli chodzi wyłącznie o związek na chwilę.

Umie kiedy przystopować, a kiedy uderzyć. Skuteczny kobieciarz potrafi regulować natężenie czynionych akcji. Trzecia kwestia - reguluj napięcie

Powinieneś niezwykle szczegółowo analizować reakcję dziewczyny, którą pragniesz uwieść. Ale jeżeli pasjonuje cię zarówno motoryzacja jak i popularne seriale, bardziej odpowiednio będzie wybrać drugą tematykę, aby zacząć konwersację.

Oczywiście nie chodzi o to, żeby podszywać się pod kogoś różnego od nas. Po drugie - odkrywaj ją

Żeby wiedzieć jak poderwać dziewczynę, należy jeszcze przeanalizować wnętrze płci niewieściej. patrząc na płeć przeciwną wie, w jaki sposób ją podejść i jakie składniki własnej osobowości uzewnętrznić, a które raczej przytłumić.